Safron Fırçasız Oto Şampuanı

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ:
Power 1 500 HP Fırçasız Oto Yıkama Şampuanı Ana Hammaddesi bol köpüklü yeni nesil araç temizliği ürünüdür. Kir, lekeyi ve kurumuş sinek lekelerini fırça ve süngere gerek kalmadan temizler. Aracınızı pırıl pırıl yapar. Her renk araçta mükemmel sonuç alırsınız. İster köpük ister sıvı atan püskürtme tankında kullanabilirsiniz.
KULLANIM TALİMATI:
Power 1 500 HP Fırçasız Oto Şampuanı Ana Hammaddesi dört misli su ilave edilerek düşük devirli bir karıştırıcı ile homojen oluncaya dek iyice karıştırılır. (Örneğin 1 kg koyduysanız 4 kg su koyunuz ve iyice karıştırınız.)
Karıştırma işlemi boyunca ürünün kıvamlı hale geldiği görülecektir. Karıştırma işlemini iyi yapmak ve önerilen su miktarlarını geçmemek önemlidir. Karışım yapacağınız suyun kalitesi ürün kalitesini etkileyecek olduğundan yumuşak su kullanmanız önerilir. Kesinlikle kuyu suyu ile karışım yapmayınız. Aksi halde kuyu suyundan gelecek olan Cloroform bakteriler bir dönem sonra hazırladığınız ürünün kötü kokmasına neden olacaktır.
60 kg köpük püskürtme tankında 1 kg Power1 500 HP Fırçasız Oto Şampuanı Ana Hammade’sinden elde edilip 1 gün dinlendirilmiş karışım ilave ederek kullanabilirsiniz. Aracın tüm yüzeyine iyice püskürtülerek kullanılır. Maksimum sonuç elde etmek için hazneye önce ürün konulur ve tazyikli su ürünün üzerine püskürtülür iyi karışım sağlanması için daha sonra üzerine su eklenir.

SİTELERİMİZ

Era 111 Maxi44


SOSYAL MEDYA

Resmi sosyal medya sayfalarımız üzerinden bizi takip edebilirsiniz

Facebook Instagram Twitter Youtube Google +
E-BÜLTEN KAYIT

E-Bültene kayıt olarak yeniliklerden ve gelişmelerden haberdar olun

TÜKETİCİ DANIŞMA HATTI

Merkezimiz ile iletişime geçerek tüm sorularınız için yardım alabilirsiniz

+90 (232) 210 34 34